POLSAT NEWS – Pomóc tam gdzie kończy się nadzieja ‼️ REHABILITACJA i OPERACJA CHMIELA – II etap‼️

To, czy będę chodzić, zależy od Ciebie... prosimy o UDOSTĘPNIENIE, by informacja dotarła do jak największej liczby osób o dobrym sercu!

Kuba – jeszcze cztery lata temu niezależny, dziś skazany na wózek. Choć wypadek pozbawił go sprawności, nie zabrał dawnej determinacji. Choć ręce i nogi nie działają, umysł wie, że trzeba WALCZYĆ o to, by znów pomagać innym, by być coraz sprawniejszym, by kiedyś znowu stanąć na własnych nogach.

Dzisiejszym największym utrapieniem Kuby jest niedowład wszystkich kończyn, przez który całkowicie uzależniony jest od pomocy narzeczonej Alicji i rodziców. Intensywna rehabilitacja może sprawić, że sprawność Kuby powoli wróci. Wszyscy wspólnie postarajmy się POSTAWIĆ KUBĘ NA NOGI - Kuba potrzebuje ciągłej i intensywnej rehabilitacji, nie możemy pozwolić aby doszło do zaniku mięśni. Następnym etapem będzie operacja w Hiszpanii, dzięki niej będzie normalnie żyć i funkcjonować.

Szanse sprawności ruchowej istnieją dzięki intensywnej rehabilitacji i masaży, zarówno w domu jak i specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych. Jednak to wszystko związane jest z dużymi kosztami na które ich nie stać. Koszt operacji - PRZESZCZEP KOMÓREK GLEJOWYCH, rehabilitacji wraz z rocznym pobytem w klinice w Hiszpanii.

Kuba WALCZY i z każdym dniem CHCE WYCIĄGAĆ OD ŻYCIA JESZCZE WIĘCEJ. Wspólnie możemy mu pomóc! Nie pozwólmy, aby jego praca, cierpienie i postępy zdobyte przez lata poszły na marne...

Alicja i Jakub będą bardzo wdzięczni za każdą,
nawet najdrobniejszą kwotę.

Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku,
Słupsk ul. Niedziałkowskiego 6
mBank: 11 1140 2004 0000 3202 7711 8300
Tytułem: pomoc dla Jakuba Chmielowca

Wpłaty zagraniczne – foreing payments to help Jakub:
Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku;
Słupsk Street Niedziałkowskiego 6
PL 11 1140 2004 0000 3202 7711 8300
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
Title: help for Jakub Chmielowiec

Wpłaty on-line: https://pomagam.pl/JakubChmielowiec

POLSAT NEWS - WYDARZENIA (16minuta) http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20180106-wydarzenia-1850_6541002/

Posted in Akcje, Podopieczni.